Říjen 2009

... Konichi wa xD ...

18. října 2009 v 16:21 | .... Andy-sama ... |  BLOG
(ten avatar se přesně hodí ke škole :D)

• Tak co lidičky, jak se mátéééééééééééé..??? xDD Já v celku O.K.. Školou jaksi proplouvám.. >.<'' Sice ne tak jak bych si přála, ale proplouvám... Strašně se mooc olouvám, že více jak měsíc nepřibyl další new článek.. -_-'' Ale opravdu nemám teď na kawaii-andy pomyšlení.. Učím se (ne že by mě to bavilo :-!!!) a nemám moc čas.. =-( ... Znaším se to všechno zkoubit nějak dohromady.. Zejtra máme jen 4hodiny(konec 11.40) *yahoo*.. Poslední máme kompy, tak sem (snad) něco hodím =-* .. Pak budu do 14.00 čekat na zkoušky hudebky.. >.< .. Taky k hounu..!! Ale úča říkala, že když nebudou zkoušky i mimo školu tak nikam na soustředko nepojedem a to nás chce vzít na 2-3soutěže nebo; já nvm.. =D .. Jelikož a poněvadž see blíží Vánoční koncert tak zpíváme kráááásné Vánoční koledy >.<'' Taky věc toto.. =D Ale musím uznat že jedna písnička se mě docela líbí.. =D.. Ale zase je tan super parta *-* to se taky musí nechat ..
Sbéčka mě začala psát že si mě mažou (teda jen 1) =-( I tak mě to jaksi mrzí, ale chápu to... -_o .. Taky co mohu dělat jinýho žj XD .. Jinak k SB (jaksi) chodím.. =)) Jak jste si asi nejspíš všimli nic se tu nezměnilo =× (což mě vcelku s*r* X.x) .. Nějak teď má být Státní svátek tak jsem něco na 10000% přidám (SLIBUJŮ) a pak v prosinci (předbíhám XD) máme celý kráásný týden prázdninky =3 ..
Teď zase hupsnu dále xD.. TAK CO, TAKY U VÁS VĚČNĚ PRŠÍÍ, SNĚŽÍÍ A JE ZIMA ....???(>.<) Normálně terror toto.. Popravdě abych řekla pravdu, nemusím zimu.. Ne, že bych ji doslova nesnášela.. Prostě jí nemusím.. >.< .. Ten sníh jak zalýzá všude ... Pak roztaje a jste mokří.. (BRRR.. FUJTAJBL -_-'') .. Já jsem TEPLOMIL *-*
• Tak tady je další z mích víkeců.. =D

○ Pa Andy-sama =3 (meow)